Kiti citus logo projektai

Demo kotedžas

Profesionali pagalba įsirengiant namus – sprendimas, galintis padėti naujais namais džiaugtis greičiau ir be papildomo streso. Interjero dizainerių paslaugas dažniausiai renkasi naujakuriai, įsigiję būstus su daline apdaila – užpildyti visiškai tuščią erdvę, nemenkas iššūkis. Vien jau parengtas techninis planas palengvina įrengimo procesą. Jame efektyviausiai suplanuojamos erdvės, numatomi visi reikalingi elektros lizdai ir jungiklių vietos, apgalvojamas reikalingas apšvietimas ir kt. Interjero dizainerio paslaugos padeda išvengti neapgalvotų sprendimų, tikslingiau išnaudoti erdves ir išvengti nereikalingų daiktų įsigijimo. Dar geriau: būsto įrengimas tokiu atveju tampa smagiu spalvų, faktūrų ir formų žaidimu.

Proceso sėkmę nulemia kliento ir dizainerio susikalbėjimas bei pasitikėjimas specialistu. Todėl rinkdamiesi, kas išpildys būsimų svajonių namų viziją peržiūrėkite ne tik specialistų portfolio, bet ir gyvai pabendraukite su keliais pretendentais. Išsirinkę labiausiai patikusį interjero dizainerį ar dizainerę, būtinai jį įtraukite į kuo ankstesnę projekto stadiją – tokiu būdu išvengsite griovimo darbų ar neapgalvotų bei neefektyvių sprendimų.


Daugiau apie pilną apdailą skaitykite čia.

Techniniai planai

Mūsų profesionalūs dizaineriai parengs ne tik apdailos koncepciją, bet ir visus reikiamus techninius planus, o tai – labai svarbu.


Viskas – iš vienų rankų

Jums nereikės rūpintis apdailos darbais ar medžiagomis, tačiau galime įrengti iki baldų ir aksesuarų – tik paprašykite. Sutaupysite daug laiko


Konkurencingos kainos

Visus darbus ir medžiagas įsigyjame konkursų būdu, todėl randame geriausią kainos ir kokybės santykį.


Patikimi partneriai

Dirbame tik su patikrintais partneriais. Jau esame įrengę 20% visų projekto būstų laimingiems jų šeimininkams.


Lankstūs terminai

Apdailą Jūsų namams atliksime per ne ilgesnį nei 2 mėn.* laikotarpį.


Garantijos

Apdailos darbams suteikiame teisės aktuose numatytą net 2 m. garantiją.


Finansavimo patogumas

Pirkdami būstą su apdaila, ją finansuoti galėsite viena paskola.