Kiti citus logo projektai

Apie projektą

„Karaliaučiaus slėnis“ – tai unikalus uždaras ir privatus kvartalas pačiame Vilniaus mieste. Kotedžų ir nedidelių daugiabučių gyvenvietė yra patogioje vietoje, kur viskas, ko reikia Tavo šeimai, yra tiesiog ranka pasiekiama: mokyklą, darželį, prekybos centrą, viešojo transporto stotelę ar polikliniką net pėsčiomis pasieksite greičiau nei per 10 minučių. Greta – svarbios gatvės ir keliai, užtikrinantys, kad darbą, draugus ar pramogas bet kurioje miesto vietoje pasieksi sklandžiai ir paprastai.

Tavęs ir Tavo šeimos čia laukia kaimynai. Daugiau nei 300 draugiškų šeimų, tokių, kaip Tu – jie jau įsikūrė „Karaliaučiaus slėnyje“. Jie padės, patars, pasidžiaugs kartu – juk tai ir yra kaimynystės prasmė, tiesa? Kartu susitiksite gyventojų šventėse bei renginiuose, erdviose laisvalaikio zonose ar privačiuose popietės susibūrimuose – galėsite kartu auginti šeimas ir augti patys.

Išskirtinumas

Kartais nesinori, o gal ir nėra laiko eiti kažkur toliau. Kiekvienas Tavo šeimos narys yra svarbus ir gryname ore užsiėmimų rasite kiekvienas. Pasigirsime: tokių erdvių kiemų su laisvalaikio ir pramogų zonomis rasti galima tikrai ne prie kiekvieno namo Vilniuje. Įvairiai įrengtos, saugios ir smagios vaikų žaidimo aikštelės, lauko treniruokliai, obelų sodai su gultais poilsiui, eko sodai, dviračių takai, zona šunų dresūrai. Rinkitės ir – pirmyn!


Padarykime tai kartu: kviečiame Tave ir nuostabią Tavo šeimą susipažinti. Tik suderinkime laiką – atvykite visi! Apžiūrėsime „Karaliaučiaus slėnį“, pasivaikščiosime čia įrengtomis erdvėmis, pabendrausime, susipažinsime su naujaisiais Jūsų kaimynais. Įsitikinsite patys: čia gyventi išties yra gera.

Laisvalaikis

Galimybės pramogoms ir turiningam laisvalaikiui – dar vienas privalumas, kurį čia ras kiekviena šeima. Prie pat Tavo namų – Gelūžės ežeras. Vos tolėliau – Baltiešos ir Salotės ežerai, Girulių miškas, Pilaitės piliakalnis, dvaro sodyba, vėjo malūnas ir kitos lankytinos vietos, kviečiančios Tavo šeimą apsilankyti. Visus metus.


Mėgstantiems rimtesnį sportą, Gelūžės ežere vasarą veikia vandenlenčių parkas, o žiemą laukia pačiūžų malonumai. Ramesnio poilsio ieškantys gyventojai deginasi paplūdimyje, plaukioja valtelėmis, žvejoja ar tiesiog grožisi vakaro žara vakarinių pasivaikščiojimų metu.

Saugumas

„Karaliaučiaus slėnis“ yra kurtas šeimai. Ką tai reiškia mums? Pirmiausia tai – saugumas, kuris svarbus ir mums patiems. Todėl gyvenvietė yra uždara: visą ją juosia tvora, o į teritoriją ar iš jos patekti galima per užrakinamus vartus. Taip pat kvartalas stebimas vaizdo kameromis, dar labiau padidinančiomis saugumą.


„Karaliaučiaus slėnio“ nekerta jokios bendro naudojimo gatvės ar keliai. Jame nėra jokių komercinių objektų, o tai reiškia, kad teritorijoje automobilių eismas yra minimalus, o svetimų žmonių čia beveik nesutiksite. Taigi gausiai įrengtose, erdviose laisvalaikio zonose vaikai bus visiškai saugūs. O Tu galėsi atsipalaiduoti ir mėgautis. Nes čia tvyro ramybė.


Susisiekimas

Puiki vieta: miesto teritorija, ežerai ir gamta, patogus susisiekimas savu ar viešuoju transportu, „CityBee“, prekybos, pramogų vietos, darželiai, mokyklos, medicinos įstaigos. Išsirink iš skirtingo dydžio patogių butų ir nedidelių kotedžų patraukliomis kainomis.

Šildymas

Geoterminis šildymas kotedžuose, aukšta A ir A+ energinė klasė, kokybiškos medžiagos, vienoda santūri architektūra.

Renginiai

Tavęs ir Tavo šeimos čia laukia kaimynai. Daugiau nei 300 draugiškų šeimų - tokių kaip Tu, kurie jau įsikūrė “Karaliaučiaus slėnyje”. Jie podės, patars, pasidžiaugs kartu - juk tai ir yra kaimynystės prasmė, tiesa? Kartu susitiksite gyventojų šventėse bei renginiuose, erdviose laisvalaikio zonose ar privačiuose popietės susibūrimuose - galėsite auginti vaikus ir augti patys.

Butai

Rinktis kotedžą

Vystytojas

Vystytojas

Esame CITUS. Mes kuriame Jums namus. 

Statybų ir NT rinkoje, kur vyrauja masiniai, visiems tinkantys sprendimai, mes – CITUS – ieškome savojo kelio ir unikalios sėkmės formulės.

Mums rūpi ateitis, todėl investuojame į tas socialinių ir technologinių inovacijų sritis, kur kiti nesidairo, orientuojamės į nišinius projektus bei sprendimus, diegiame technologijas, kurios taps ateities standartu.

Visada žiūrime du žingsnius į priekį, todėl nebijome, kad mus pamėgdžios, pajuoks ar neįvertins. Kuriamuose namuose buriame kaimynus ir kviečiame žaisti vaikus ten, kur kiti kloja asfaltą arba kasa naujus pamatus.

Rikiuojamės tarp rinkos lyderių: pagal rezervuotų būstų skaičių esame tarp TOP5 Lietuvoje bei vieni iš nedaugelio, dirbančių ir Vilniaus ir Kauno rinkose.

Kuriame namus skirtinguose segmentuose, miestuose, vietose ir skirtingiems žmonėms. Bet juos – kaip ir mūsų komandą – vienija drąsa, aktyvumas bei meilė gyvenimui. Visi mūsų projektai yra unikalūs bei išskirtiniai: savo idėja, koncepcija ir vertėmis, kurias dovanojame mūsų namų gyventojams. Tai ne vien pastatai, tai – jūsų Namai.

Nuo 2012 metų Vilniuje ir Kaune sukūrėme bei sėkmingai pardavėme (arba parduodame) jau 24 projektus ir jų etapus. Tai yra daugiau nei 3 000 naujų būstų!

Per pastaruosius penkerius metus gavome 9 apdovanojimus ir prizus. Mūsų projektai buvo pripažinti geriausiais ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse bei tarptautiniuose konkursuose: „Karaliaučiaus slėnis“ ir „Neries ardai“ tapo geriausiais būsto, „Kauno senamiesčio apartamentai“ ir „Miško ardai“ – ateities projektais. „Neries ardai“ pripažinti geriausiu būsto projektu Baltijos šalyse, o „Aeronamai“ – Žaliausiu gyvenamuoju pastatu Lietuvoje.

Labiausiai tituluoti CITUS namai – „Neries ardai“. Jį 2018 m. LNTPA išrinko geriausiu būsto projektu Lietuvoje, o „Verslo žinių“ suburta tarptautinė komisija – ir Baltijos šalyse. Taip pat „Neries ardai“ buvo geriausi savo kategorijoje tarptautiniame architektūros konkurse „Leonardo 2019“. Šiandien šią sėkmės istoriją tęsia „Miško ardai“, jau spėjęs tapti „Ateities projekto“ įvertinimą.

Mūsų didžiausias, daugiau nei 750 šeimų subūręs „Karaliaučiaus slėnis“ LNTPA pripažintas geriausiu būsto projektu Lietuvoje. Jame, pirmajame Lietuvoje įdiegėme tris skirtingas energines klases: B, A ir A+. „Karaliaučiaus slėnis“ apdovanotas ir už inovatyvių bei energiškai efektyvių vokiškų technologijų naudojimą.

Nuo 2 darbuotojų 2012 metais užaugome iki profesionalios ir dinamiškos komandos. Šiandien ateities namus kuria daugiau nei 50 drąsių, ambicingų, draugiškų ir kūrybingų asmenybių.

Žiūrėti projektus