Kiti citus logo projektai

Demo butas

Vieniems būstas su pilna apdaila – patogus būdas sutaupyti laiko, kitus atbaido kiek didesnė galutinė būsto kvadratinio metro kaina, tačiau tokiam būstui gali būti suteikiama viena paskola – jo įsigijimui ir remontui. Šis pasirinkimas finansiškai palankesnis: būsite tikri, kad nereikės papildomų santaupų įsirengimui ar dar vienos paskolos.


Šiuolaikiniam miesto žmogui svarbus laikas, kokybė ir efektyvumas, todėl tapę naujakuriais jie taip pat ieško patogių, jų lūkesčius patenkinančių sprendimų.

„Karaliaučiaus slėnyje“ įsigiję būstą galite pasirinkti iš dviejų siūlomų interjero dizainerių parengtų apdailos variantų, kuriuos įgyvendina atrinkti partneriai. Ypač taupantiems laiką siūlomas sprendimas, kuris iki įsikraustymo į naujuosius namus gali būti įgyvendintas vos per 2 mėnesius.


Būstai su pilna apdaila pasižymi neutraliais, lengviau įgyvendinamas interjerais, todėl namams suasmeninti naujakuriai renkasi įdomesnius baldus, interjero detales, ryškesnę tekstilę. Tačiau pasirinkę tokį variantą naujakuriai žino, kad įrengimo darbai bus atlikti kokybiškai ir suplanuotu laiku, jiems suteikiama garantija.


Daugiau apie pilną apdailą skaitykite čia.

Techniniai planai

Mūsų profesionalūs dizaineriai parengs ne tik apdailos koncepciją, bet ir visus reikiamus techninius planus, o tai – labai svarbu.


Viskas – iš vienų rankų

Jums nereikės rūpintis apdailos darbais ar medžiagomis, tačiau galime įrengti iki baldų ir aksesuarų – tik paprašykite. Sutaupysite daug laiko


Konkurencingos kainos

Visus darbus ir medžiagas įsigyjame konkursų būdu, todėl randame geriausią kainos ir kokybės santykį.


Patikimi partneriai

Dirbame tik su patikrintais partneriais. Jau esame įrengę 20% visų projekto būstų laimingiems jų šeimininkams.


Lankstūs terminai

Apdailą Jūsų namams atliksime per ne ilgesnį nei 2 mėn.* laikotarpį.


Garantijos

Apdailos darbams suteikiame teisės aktuose numatytą net 2 m. garantiją.


Finansavimo patogumas

Pirkdami būstą su apdaila, ją finansuoti galėsite viena paskola.