Kiti citus logo projektai

Teleloto kotedžas

Įrengtas kotedžas Vilniaus mieste, „Karaliaučiaus slėnio“ gyvenvietėje – toks buvo pagrindinis šių metų „Teleloto“ prizas. Laimėtojui tereiks atsivežti savo asmeninius daiktus ir... apsiprasti naujuose namuose!


Kotedžo privalumas – nuosavas kiemelis, kuriame laimėtojas galės įsirengti terasą, vasarą mėgautis grilio kepiniais, pastatyti smėlio dėžę vaikams ar nusiskinti uogų nuo paties sodinto krūmo. Skamba patraukliai, tiesa? Tai dar ne viskas!


Kotedžas pasižymi ekonomiškumu, kadangi jame įrengtas taupus geoterminis šildymas, tad sąskaitos žiemą tikrai negąsdins, o vasarą namuose bus vėsu ir gaivu.

Dviejų aukštų 95 kv. m kotedže yra visiškai įrengta svetainė, virtuvė su buities technika ir net indais, taip pat miegamasis, kuriame – ir šviesi drabužinė su langu. Patogumui įrengti du WC kambariai, vienas iš jų – su erdviu dušu. 


Dar vienas antrojo aukšto kambarys laukia būsimų šeimininkų, kad šie galėtų jį įsirengti pagal savo poreikius. Tai galės būti jaukus vaikų ar darbo kambarys, o gal kita gyventojams reikalinga erdvė.

Butai

Visi butai parduoti

Rinktis kotedžą