GYVENVIETĖS PRIVALUMAI

Puiki vieta
Miesto teritorija, ežerai ir gamta, patogus susisiekimas savu ar viešuoju transportu, „CityBee“, prekybos, pramogų vietos, darželiai, mokyklos, medicinos įstaigos. Išsirink iš skirtingo dydžio patogių butų ir nedidelių kotedžų patraukliomis kainomis.
Saugumas ir privatumas
Teritorija – uždara, stebima kameromis. Be komercinių objektų ar viešo naudojimo gatvių, todėl mažiau transporto, o visi sutikti, tikriausiai, Tavo kaimynai.
Kokybę garantuojantys sprendimai
Geoterminis šildymas kotedžuose, aukšta A ir A+ energinė klasė, kokybiškos medžiagos, vienoda santūri architektūra.
Erdvė gyvenimui ir laisvalaikiui
Mažaaukštė statyba, didelės erdvės ir atstumai, mažas intensyvumas, tačiau gausi ir draugiška kaimynystė. Rasi viską: saugias ir įvairias laisvalaikio zonas skirtingo amžiaus vaikams, lauko treniruoklius, dviračių infrastruktūrą.
2017-04-16
CITUS prisijungė prie Lietuvos žaliųjų pastatų tarybos
Lietuvos žaliųjų pastatų tarybos nariais (LŽPT) tapo UAB CITUS –  viena iš didžiausių nekilnojamojo turto vystymo kompanijų Vilniuje ir Kaune, nuo 2009 m. sėkmingai plėtojanti gyvenamojo būsto ir komercinės paskirties projektus.
2017-04-09
lrytas.lt rašo „5 šiemet ypač nustebinę naujos statybos būstai Vilniuje“
Nekilnojamojo turto analitikai prognozavo, jog šiemet Vilniuje iškils beveik 4 tūkst. naujos statybos butų, o dar nesibaigus metams buvo iššluoti 3 tūkst. naujų butų. Iš milžiniškos naujo būsto pasiūlos atrinkome penkis išskirtinius projektus, nustebinusius savo architektūriniais ar energetiniais sprendimais.
2017-04-03
CITUS projektai „Karaliaučiaus slėnis“ ir „Kauno senamiesčio apartamentai“ pripažinti geriausiais konkurse „Už darnią plėtrą“!
Jau dešimtus metus organizuojamo Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) konkurso „Už darnią plėtrą“ komisija nusprendė geriausiu pripažinti bendrovės CITUS projektą „Karaliaučiaus slėnis“ Vilniuje, o dar statomą projektą „Kauno senamiesčio apartamentai“ tituluoti geriausio „Ateities projekto“ kategorijoje.
1 2
3
4 5

Kontaktai
Iš anksto susitarus, projektą apžiūrėti galima ir savaitgaliais.

Laiko rezervacija susitikimui
Yra neįvestų ar neteisingai įvestų duomenų
Kotedžai Pilaitėje