GYVENVIETĖS PRIVALUMAI

Puiki vieta
Miesto teritorija, ežerai ir gamta, patogus susisiekimas savu ar viešuoju transportu, „CityBee“, prekybos, pramogų vietos, darželiai, mokyklos, medicinos įstaigos. Išsirink iš skirtingo dydžio patogių butų ir nedidelių kotedžų patraukliomis kainomis.
Saugumas ir privatumas
Teritorija – uždara, stebima kameromis. Be komercinių objektų ar viešo naudojimo gatvių, todėl mažiau transporto, o visi sutikti, tikriausiai, Tavo kaimynai.
Kokybę garantuojantys sprendimai
Geoterminis šildymas kotedžuose, aukšta A ir A+ energinė klasė, kokybiškos medžiagos, vienoda santūri architektūra.
Erdvė gyvenimui ir laisvalaikiui
Mažaaukštė statyba, didelės erdvės ir atstumai, mažas intensyvumas, tačiau gausi ir draugiška kaimynystė. Rasi viską: saugias ir įvairias laisvalaikio zonas skirtingo amžiaus vaikams, lauko treniruoklius, dviračių infrastruktūrą.
2017-10-16
Pasiekimų pristatymas – energinis efektyvumas „Made in Germany“. Lietuviški pastatai gauna apdovanojimus
Ketvirtadienį Vilniuje buvo pristatyti visuomenei ir apdovanoti penki pastatai, kuriuose įdiegtos vokiškos energiją taupančios technologijos. Šventinę kalbą apdovanojimų renginio metu pasakė Michael Morgenstern, Vokietijos ambasada; Christina Wittek, Vokietijos federalinė ūkio ir energetikos ministerija bei Monika Biraitė-Juodvalkienė, LR Aplinkos ministerija.
2017-10-03
Statybunaujienos.lt rašo: „Energinis efektyvumas statybos sektoriuje „Made in Germany“. Penkių gerosios vokiškos praktikos projektų Lietuvoje apdovanojimas“
2017 m. spalio 12 d. vyksiantis pasiekimų statybos sektoriuje pristatymas rodo, kaip vokiškos technologijos ir gaminiai integruojami lietuviškuose pastatuose. Visuomenei bus pristatyti ir apdovanoti penki pastatai, kuriuose įdiegtos vokiškos energiškai efektyvios technologijos. 
2017-04-26
Pilaitėje plečiamas kotedžų kvartalas, statys dar 52 kotedžus
Sostinės Pilaitės rajone plečiamas projektas „Karaliaučiaus slėnis“. Planuojama pastatyti dar 52 kotedžus, o investicijos į aštuntą etapą sieks 4,2 mln. eurų, rašoma pranešime spaudai.
1
2
3 4 5

Kontaktai
Iš anksto susitarus, projektą apžiūrėti galima ir savaitgaliais.

Laiko rezervacija susitikimui
Yra neįvestų ar neteisingai įvestų duomenų
Kotedžai Pilaitėje