GYVENVIETĖS PRIVALUMAI

Puiki vieta
Miesto teritorija, ežerai ir gamta, patogus susisiekimas savu ar viešuoju transportu, „CityBee“, prekybos, pramogų vietos, darželiai, mokyklos, medicinos įstaigos. Išsirink iš skirtingo dydžio patogių butų ir nedidelių kotedžų patraukliomis kainomis.
Saugumas ir privatumas
Teritorija – uždara, stebima kameromis. Be komercinių objektų ar viešo naudojimo gatvių, todėl mažiau transporto, o visi sutikti, tikriausiai, Tavo kaimynai.
Kokybę garantuojantys sprendimai
Geoterminis šildymas kotedžuose, aukšta A ir A+ energinė klasė, kokybiškos medžiagos, vienoda santūri architektūra.
Erdvė gyvenimui ir laisvalaikiui
Mažaaukštė statyba, didelės erdvės ir atstumai, mažas intensyvumas, tačiau gausi ir draugiška kaimynystė. Rasi viską: saugias ir įvairias laisvalaikio zonas skirtingo amžiaus vaikams, lauko treniruoklius, dviračių infrastruktūrą.
2018-02-22
15 min.lt rašo: „Statytojai plečia kvartalą Pilaitėje ir planuoja statyti darželį“
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Citus“ Pilaitėje statomame daugiabučių ir kotedžų kvartale „Karaliaučiaus slėnis“ suplanavo statyti dar du etapus. Įmonė planuoja įrengti 78 kotedžus ir 288 butus. Taip pat kvartale ketinama statyti ir privatų vaikų darželį.
2018-01-08
Delfi.lt rašo: „Mindaugas Vanagas. Ar 2018-aisiais sulauksime NT krizės?“
Jau beveik 10 metų nebuvo tiek spėlionių, ar nesprogs dar vienas nekilnojamojo turto burbulas, kiek jų pasirodė šiais metais. Buvo nemažai argumentų, teigiančių, kad rinka perkaito, kad kainos turi smarkiai kristi. Noriu ir aš prisidėti prie šių pasvarstymų ir prognozių – nes, galų gale, kaip bus iš tiesų, parodys tik laikas.
2017-10-26
lrytas.lt rašo: „Štai ką gali vokiškos technologijos: už būsto šildymą – vos 15 eurų“
Vokiška, vadinasi, kokybiška? Vartotojai tuo neabejoja. Ne tik rinkdamiesi buitinę techniką jie paiso, kokioje šalyje ji pagaminta. Juk ir automobilių pirkėjai keliaklupsčiauja prieš Vokietijos gamintojus. Nekilnojamojo turto statytojai taip pat noriai naudoja vokiškas technologijas. 
1
2 3 4 5

Kontaktai
Iš anksto susitarus, projektą apžiūrėti galima ir savaitgaliais.

Laiko rezervacija susitikimui
Yra neįvestų ar neteisingai įvestų duomenų
Kotedžai Pilaitėje